Змішувач TAU SL-1B143C
Фото 7 |
TAU SL-1B143C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SL-1B143C
Усі ціни 14 →Смеситель TAU SL-1B143C (9840100) 9840100 | 594 грн. |
Змішувач TAU SL-1B143C (9840100) 9840100 | 599 грн. |
Змішувач для кухні Tau SL-1B143C | 601 грн. |
TAU Змішувач TAU SL-1B143C (9840100) 9840100 | 599 грн. |
Кухонний Змішувач-кран TAU SL-1B143C | 601 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →