Змішувач TAU SM-2A144C
Фото 6 |
TAU SM-2A144C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SM-2A144C
Усі ціни 13 →Смеситель для раковины Tau SM-2A144C | 714 грн. |
Смеситель TAU SM-2A144C (9843000) 9843000 | 740 грн. |
Змішувач TAU SM-2A144C (9843000) 9843000 | 735 грн. |
TAU Змішувач TAU SM-2A144C (9843000) 9843000 | 735 грн. |
Змішувач-кран для раковини TAU SM-2A144C | 735 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →