Змішувач TAU TN-3C242C
Фото 9 |
TAU TN-3C242C |
|
Комплектується настінний тримач для душової лійки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU TN-3C242C
Усі ціни 16 →Смеситель универсальный (ванна и раковина) Tau TN-3C242C | 872 грн. |
Змішувач TAU TN-3C242C (9846220) | 1 051 грн. |
Смеситель TAU TN-3C242C (9846220) 9846220 | 859 грн. |
Змішувач TAU TN-3C242C (9846220) 9846220 | 897 грн. |
TAU Змішувач TAU TN-3C242C (9846220) 9846220 | 875 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →