Змішувач TAU VN-2C260C
Фото 8 |
TAU VN-2C260C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU VN-2C260C
Усі ціни 16 →Tau Vn VN-2C260C | 989 грн. |
Змішувач TAU VN-2C260C (9885210) | 1 187 грн. |
Смеситель TAU VN-2C260C (9885210) 9885210 | 983 грн. |
Змішувач TAU VN-2C260C (9885210) 9885210 | 1 015 грн. |
Змішувач для ванни TAU VN-2C260C (9885210) 9885210 | 1 018 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →