Літня шина Taurus 301 Touring 175/70 R13 82T
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 301 Touring 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 301 Touring 175/70 R13 82T
Усі ціни 44 →Taurus 301 Touring 175/70 R13 82T | 1 638 грн. |
Taurus Touring 175/70 R13 82T | 1 892 грн. |
Шина Taurus Touring 175/70 R13 82T | 1 559 грн. |
Taurus Touring (175/70R13 82T) | 1 587 грн. |
TAURUS Літня шина TAURUS Touring 175/70R13 82T | 1 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →