Вантажна шина Taurus Road Power S 245/70 R17.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power S 245/70 R17.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power S 245/70 R17.5 136M
Усі ціни 8 →Taurus Road Power S (рульова вісь) 245/70 R17.5 136/134M | 11 889 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) (245/70R17.5 136S) | 10 787 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M 16PR "M+S" | 10 375 грн. |
Taurus Road Power S (245/70R17.5 136M) | 10 780 грн. |
Taurus ROAD POWER S (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M | 10 367 грн. |
ще 3 пропозиції