Вантажна шина Taurus Road Power S 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power S 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power S 315/70 R22.5 154L
Taurus Road Power S (рульова вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 18 006 грн. |
Taurus ROAD POWER S (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L | 17 045 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) (315/70R22.5 154S) | 16 981 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR "M+S" | 16 656 грн. |
Taurus ROAD POWER S рульова рульова (315/70R22,5 154/150L) 343311 | 16 808 грн. |