Вантажна шина Taurus Road Power S 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power S 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power S 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Taurus Road Power S (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K | 19 088 грн. |
Taurus ROAD POWER S (рулевая) 385/65 R22.5 160K | 18 025 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) (385/65R22.5 160S) | 18 123 грн. |
Taurus Road Power S (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR "M+S" | 17 585 грн. |
Taurus Road Power S (385/65R22.5 160K) | 18 281 грн. |
ще 5 пропозицій