Кондиціонер TCL Era TAC-12CHSD/YA11I 34 м²
Відео 6Фото 4 |
TCL Era TAC-12CHSD/YA11I 34 м²
26 м²34 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:34 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1130/922 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Era TAC-12CHSD/YA11I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TCL Era TAC-12CHSD/YA11I 34 м²
Усі ціни 24 →TCL TCL TAC-12CHSD/YA11I Inverter R32 WI-FI | 21 499 грн. |
Кондиционер TCL Era TAC-12CHSD/YA11I Inverter R32 Wi-Fi | 21 499 грн. |
Кондиціонер настінний TCL TAC-12CHSD/YA11I | 21 498 грн. |
Кондиціонер спліт-система TCL TAC-12CHSD/YA11I Inverter R32 WI-FI 10420211 | 21 499 грн. |
Спліт-система TCL TAC-12CHSD/YA11I Inverter R32 WI-FI | 21 199 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TCL Era TAC-12CHSD/YA11I
Ціни на TCL Era TAC-12CHSD/YA11I |
---|---|---|---|---|
TCL Era TAC-09CHSD/YA11I 26 м² | від 17 999 грн. | 10 пропозицій | ||
TCL Era TAC-12CHSD/YA11I 34 м² | від 17 510 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →