Аудіосистема Teac W-1200
Відео 22Фото 3 |
Мінісистема компанії Teac ніби відправляє нас на пару десятків років тому, у період розквіту та популярності касетних програвачів. Але насправді це зручний пристрій із сучасними функціями для любителів вінтажних записів або користувачів, які хочуть зберегти записи зі старих касет. Модель оснащена двома касетними деками, які можуть працювати синхронно або незалежно. Наприклад, є кнопка синхростарт для запису з однієї касети на іншу.
Або, навпаки, можна ввімкнути відтворення на одній касеті і в той же час готувати другу до запису. Оскільки обидві деки мають незалежні секції приводу для керування, коли одна дека відтворює (або записує), користувачі можуть керувати іншою декою: змінювати стрічку, перемотувати запис, не впливаючи на роботу першої деки. Teac W-1200 має вбудовану систему шумоподавлення, яка наближає до оригіналу якість звуку на старих касетах, записаних з використанням Dolby B NR.
Регулятор висоти тону дозволяє змінювати швидкість відтворення, збільшуючи або зменшуючи її до 12%. Функція REC MUTE дозволяє прати непотрібні фрагменти та додавати паузи тривалістю 4 секунди і більше між треками. Завдяки входу для підключення мікрофона можна влаштувати караоке, мікшувати звуки і записувати на касету тільки свій голос або вокал разом з музикою. Крім цього, за допомогою вбудованого аналого-цифрового перетворювача та виходу USB на задній панелі користувачі можуть архівувати свої бібліотеки касетних стрічок у цифровому форматі з якістю компакт-диска до 48 кГц/16 біт, а потім скидати ці архіви на комп'ютер. Частоту дискретизації та розрядність можна вибирати залежно від якості запису оригінальної стрічки. Для управління мінісистема пропонує зручну панель між касетними деками та пульт дистанційного керування, який включений у комплект поставки.
Купити Teac W-1200
Усі ціни 7 →Музичний центр Teac W-1200 Black | 22 076 грн. |
Teac W-1200 | 25 461 грн. |
Аудіосистема Teac W-1200 | 18 908 грн. |
Музичний центр Teac W-1200 Black | 21 909 грн. |
Музичний центр Teac W-1200 Black | 21 899 грн. |
Музыкальный центр Teac W-1200 Black | 21 899 грн. |
Музыкальный центр Teac W-1200 Black | 21 905 грн. |