Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED34G1333C901
Team Group TED34G1333C901 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED34G1333C901
Усі ціни 30 →Модуль пам`ятi DDR3 4GB/1333 Team Elite (TED34G1333C901) TED34G1333C901 | 411 грн. |
Память для настільних компютерів Team 4 GB DDR3 1333 MHz (TED34G1333C901) | 966 грн. |
ОЗУ DDR3 4GB/1333 Team Elite (TED34G1333C901) TED34G1333C901 | 411 грн. |
Пам'ять Team Elite DDR3 1x4 ГБ (TED34G1333C901) TED34G1333C901 | 499 грн. |
Team DDR3 4Gb 1333MHz (TED34G1333C901) | 416 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував 7 років тому. Працює добре. Нарікань немає. Понравилось за цю годину відсутність поломок. На годину купівлі велика ціна. Нині ціна набагато знизилася. Андрей Холявко: користуюся Team Group TED34GM1600C1101 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Team Group Elite DDR3 1x4Gb
Ціни на Team Group Elite DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED34GM1333C901 | від 517 грн. | 9 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED3L4G1333C901 | від 579 грн. | 1 пропозиція | ||
Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED34G1333C901 | від 411 грн. | 31 пропозиція | ||
Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED3L4G1600C1101 | від 411 грн. | 38 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR3 1x4Gb TED34GM1600C1101 | від 427 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →