Оперативна пам'ять Team Group Elite Plus DDR3 1x4Gb TPD34G1600HC1101
Відео 1Фото 2 |
Team Group TPD34G1600HC1101 |
|
Односторонній модуль оперативної пам'яті стандарту DDR3-1600 об'ємом 4 ГБ. Може використовуватися для створення нових персональних комп'ютерів або модернізації вже існуючих систем. Виробником позиціонується як продукт середнього рівня з високим рівнем сумісності. Офіційними специфікаціями гарантується стабільна робота модуля з ефективною тактовою частотою 1600 МГц при таймінгах CL11-11-11-28 і напрузі живлення 1,5 В, що забезпечує пропускну здатність 12,8 Гбіт/с на модуль.
Можливе використання в одно-, двох - і трьохканальних комплектах на платформах з процесорами Intel Core (1-5 поколінь), а так і процесорами AMD, починаючи від моделей Athlon II, Phenom II і закінчуючи серією AMD FX, а також гібридними процесорами з інтегрованою графікою А-серії. Модуль оперативної пам'яті Team Group Elite Plus DDR3 [TPD34G1600HC1101] оснащений алюмінієвим радіатором, здатним рівномірно відводити і розподіляти тепло від чипів пам'яті. Це, а також якісні чипи, дають змогу виконувати помірний оверклокінг до режиму DDR3-1866 при CL13-13-13-32. Продукт має відмінну сумісність з самим широким асортиментом чипсетів і процесорів Intel і AMD. Qualified Vendors List модуля, розташований на сайті виробника, містить близько тисячі назв моделей материнських плат, гарантовано коректно підтримують штатний режим роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Купити Team Group Elite Plus DDR3 1x4Gb TPD34G1600HC1101
Усі ціни 23 →Модуль пам`ятi DDR3 4GB/1600 Team Elite Plus Black (TPD34G1600HC1101) TPD3 | 470 грн. |
Память для настільних компютерів Team 4 GB DDR3 1600 MHz (TPD34G1600HC1101 | 966 грн. |
ОЗУ DDR3 4GB/1600 Team Elite Plus Black (TPD34G1600HC1101) TPD34G1600HC110 | 470 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 4GB 1600 MHz Elite Plus Team (TPD34G1600 | 516 грн. |
Оперативна пам'ять DDR3 4 Gb (1600 МГц) Team Elite Plus Black (TPD34G1600H | 499 грн. |