Оперативна пам'ять Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED3L8G1600C11-S01
Team Group TED3L8G1600C11-S01 1600 МГц CL11 1.5 В 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED3L8G1600C11-S01
Усі ціни 7 →ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 1,35V DDR3 Team (TED3L8G1600C11-S01) TED38G1600C11-S0 | 636 грн. |
Пам'ять SODIMM DDR3 8 Гб 1600 МГц CL 11 Elite Team (TED3L8G1600C11-S01) | 719 грн. |
TEAM 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (TED3L8G1600C11-S01) TED3L8G1600C11-S01 | 695 грн. |
Модуль пам'яті SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz Team (TED3L8G1600C11-S01) TED3L8G | 770 грн. |
Модуль пам'яті SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz Team (TED3L8G1600C11-S01) | 826 грн. |
Модуль пам'яті SO-DIMM 8GB/1600 1,35V DDR3 Team Elite (TED3L8G1600C11-S01) | 843 грн. |
TEAM 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (TED3L8G1600C11-S01) | 737 грн. |
Модификації Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED38G1600C11-S01 | від 635 грн. | 31 пропозиція | ||
Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED3L8G1600C11-S01 | від 636 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →