Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Відео 17 |
Team Group TED38G1600C1101 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101
Усі ціни 42 →Team DDR3 8GB 1600MHz (TED38G1600C1101) TED38G1600C1101 | 711 грн. |
Модуль пам`ятi DDR3 8GB/1600 Team Elite (TED38G1600C1101) TED38G1600C1101 | 644 грн. |
Память для настільних компютерів Team 8 GB DDR3 1600 MHz (TED38G1600C1101) | 1 245 грн. |
ОЗУ DDR3 8GB/1600 Team Elite (TED38G1600C1101) TED38G1600C1101 | 644 грн. |
Team DDR3 8GB 1600 MHz (TED38G1600C1101) | 657 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінна пам'ять, брав кілька лектів назад і спокійно взяла 1920 мгц на платі Gigabyte GA-970A-DS3P у зв'язці з фх 8320 при напрузі 1.65 вольта (гнав по шині). Все відмінно та стабільно працює Дешева, гарна, непогано женеться У когось на однаковій напрузі та таймінгах може взяти 2133, а у когось 1866 standso: користуюся Team Group TED38G1600C1101 більше року |
Взял память TED38G1600C1101 2x8гб чипы hynix.Меня порадовал разгон так.как взял спокойно 2100 мгц при таймингах 10-11-12-30 CR1 1.65v Разгонный потанцевал нет Кирилл: користуюся Team Group Elite DDR3 1x8Gb менше місяця |
Видимо и я попал на бракТак же не запускается. Не помогли и настройки в биосе, менял частоту, напряжение, даже кмос сбросил, все без толку...Пойду возвращать Внешний вид Не работает користуюся Team Group Elite DDR3 1x8Gb менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Team Group Elite DDR3 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1333C901 | від 653 грн. | 39 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600C1101 | від 549 грн. | 42 пропозиції | ||
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED3L8G1600C1101 | від 625 грн. | 28 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR3 1x8Gb TED38G1600HC1101 | від 1 409 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →