Оперативна пам'ять Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16C01
Відео 2Фото 5 |
Team Group TLZRD48G3200HC16C01 3200 МГц CL16 (16-18-18-38) 3600 МГц CL18 |
|
Одиночний модуль оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 8 ГБ, який пропонує дуже непогані швидкісні характеристики та якісне охолодження за демократичною ціною. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із сімейства Vulcan 2019 року. Орієнтований на геймерів та ентузіастів розгону у пошуках яскравих та швидкодіючих комплектуючих, які вдало впишуться в інтер'єр ПК та водночас нададуть йому прискорення.
Стане вдалим вибором для ігрового або робочого ПК на платформі Intel Core (від 6 до 12 покоління) або AMD Ryzen (архітектура Zen/Zen2/Zen3). Для Team Group Vulcan Z DDR4 1x8Gb заявлені такі технічні характеристики: штатна частота 3200 МГц, робоча напруга 1.35, таймінги CL16. Пропускна спроможність планки становить 25.6 Гбіт/с, забезпечуючи оптимальну для більшості користувачів продуктивність у 90% побутових, ігрових та робочих завдань.
Модуль пам'яті заточений під установку в сучасну материнську плату за допомогою технології XMP 2.0, яка автоматично встановлює продуктивний режим роботи, вказаний вище. Якщо XMP 2.0 не підтримуються, модуль запускається зі стартовою для DDR4 частоти 2133 МГц і зниженою напругою (1.2 В), яку доведеться підвищувати вручну в UEFI BIOS. Щоб збільшити шанси на успішний розгін, планку Vulcan Z оснастили досить щільним алюмінієвим радіатором, який не дає чіпам пам'яті перегріватися під час підкорення чергової частоти. Висота модуля становить 31.2 мм, завдяки чому сходять нанівець будь-які можливі конфлікти під час монтажу модулів ОЗП та масивної системи охолодження CPU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Купити Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16C01
Память для настольных компьютеров Team 8 GB DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z | 1 273 грн. |
Память для настольных компьютеров Team 8 GB DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z | 1 308 грн. |
Память для настольных компьютеров Team 8 GB DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z | 1 314 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Team 8 GB DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan | 1 286 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Team 8 GB DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan | 1 461 грн. |
Користуюсь два з половиною роки, нарікань немає. Працює на 3200 ГГц, почувши що її можна розігнати навіть до 3600 ГГц, але мені не дозволяє материнка. Висока швидкість та таймінги, наявність радіатора. Що для своєї цінової категорії дуже класно за 2.5 років користування не виявлено. Влад Абрамов: користуюся Team Group TLZRD48G3200HC16C01 більше року |
Модификації Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb
Ціни на Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3200HC16C01 | від 1 273 грн. | 5 пропозицій | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x8Gb TLZRD48G3600HC18J01 | від 1 343 грн. | 2 пропозиції |