Оперативна пам'ять Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZGD416G3200HC16FDC01
Відео 15Фото 8 |
Team Group TLZGD416G3200HC16FDC01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZGD416G3200HC16FDC01
Память для настольных компьютеров TEAM 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Force | 2 430 грн. |
Память для настольных компьютеров TEAM 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Force | 2 436 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Team 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Forc | 2 430 грн. |
Відеоогляди
1 1 1 2 |
На свою ціну шикарна пам'ять без увімкненого xmp профілю розгону не піддається Даниил: користуюся Team Group TLZRD416G3600HC18JDC01 менше місяця |
изначально моя вина то что поставил в слоты а1 б1 а в интсрукции к мат плате написано что две планки памяти стоит ставить а2 б2. в итоге все запустилось как нужно. это особености не памяти как оказалось а скорее всего или мат платы или процесора или все вместе. в итоге все работает нормально на заявленных частотах. + цена была самая маленькая на рынке за подобное. в общем покупкой доволен. цена. скорость. тайминги. нужно читать инструкции . это больше для тех кто собирает пк для себя и особо не разбирается как я . Seregadp777: користуюся Team Group TLZRD416G3000HC16CDC01 менше місяця |
https://www.teamgroupinc.com/ru/catalog/act.php?ac перед тим, як купувати цю пам'ять. прочитайте специфікацію, на яких ці планки можуть працювати на заявлених частотах. тому що вони не працюють на більшості материнських плат. цих частотах . XMP профіль так само не працюють через вище описаний. конфігурація у мене 2700x b450 TUF PRO gaming так ось по дефолту вона запускається на 2100 в ручну максимум виходить 2930 вичавити далі не працює з тими ж таймінгами, що заявлені для 3200. ціна. не повна сумісність з материнськими платами для процесорів AMD. ну і трохи краще з Intel але не набагато краще. Seregadp777: користуюся Team Group TLZRD416G3200HC16CDC01 менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb
Ціни на Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3200HC16CDC01 | від 1 973 грн. | 11 пропозицій | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZGD416G3200HC16FDC01 | від 2 430 грн. | 3 пропозиції | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb TLZRD416G3600HC18JDC01 | від 2 308 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
материнка - asus prime b550m-a
До речі що до розгону - якщо без виставленого xmp профілю ввести основні таймінги і частоту, то пам'ять на заявлених характеристиках не стартує, така сама ситуація була і зі старою моєю збіркою на ddr3