Інсталяція для туалету Tece Base 9400000
Tece Base 9400000 |
|
Регулювання подвійного зливу: малий змив — 3 л, регульований великий змив— 4.5/6.0/7.5/9.0 л
Унітаз може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tece 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tece.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tece Base 9400000
Усі ціни 13 →Інсталяція для унітазу TECE Base 9400400 з білою глянцевою клавішею | 6 265 грн. |
Комплект ТЕСЕbase 3 в 1 для підвісного унітазу 9400000 | 5 999 грн. |
Інсталяція TECE Base 9.400.000 (9400400) 9400400 | 6 265 грн. |
TECE TECE TECEbase 9400400 | 6 265 грн. |
Інсталяція для унітазу TECE base 4 в 1 (9400400) | 6 265 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →