Модем Tecno 4G Portable WiFi TR118
Фото 3 |
Tecno 4G Portable WiFi TR118 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecno.
Купити Tecno 4G Portable WiFi TR118
Усі ціни 34 →Мобільний маршрутизатор TECNO TR118 4G-LTE, 2600mAh (4895180763953) 489518 | 1 799 грн. |
3G модем Tecno TR118 (4895180763953) | 1 658 грн. |
3G модем Tecno TR118 (4895180763953) | 1 612 грн. |
TECNO TR118 4G-LTE Мобільний роутер | 1 690 грн. |
TECNO TR118 4G-LTE, 1x3FF SIM, 1xFE LAN/WAN, 1xmicro-USB, 2600mAh (4895180 | 1 799 грн. |
Коли дізнався, що під час відключення світла в кабелі є інтернет загорівся ідеєю дістати його зовні. І випадково натрапивши на цей девайс. Свої завдання виконує на відмінно, тим більше, що це єдиний роутер на ринку, який працює від акумулятора і заряджається від будь-якого павербанку. Реально 4 години без електроенергії відпрацьовує без проблем, загалом здатний витримати 9 годин (перевірено). За швидкістю - 80мб на стрибку і 50 на вивантаження.Роутер знайшов мережу провайдера без проблем, адмінка трохи тупити, але налаштувати не заважає. Якщо ще врахувати, що можна вставити сімку і мати мобільний інтернет, то йому ціни немає! Звичайно, за умови, що ваш провайдер заживив своє обладнання від акумуляторів :) Працює від акумулятора, заряджається від павербанку, вистачає на 9 рік. Німа Andrew Krasnogolovets: користуюся Tecno 4G Portable WiFi TR118 менше місяця |
Модем Tecno 4G Portable WiFi TR118 купивши на заміну Huawei E5576-320.
Так як у Huawei E5576-320 спалахнула батарея, а без батареї він не працює. Купити батарею окремо до Huawei E5576-320 не можливо. Модем може працювати без батареї, від блока живлення до смартфону. Як на мене це величезний плюс.
Підтримка USSD запитів (можливо перевірити баланс та мегабайти). Підтримка карток пам'яті MicroSd. Ні Cергей. Sergej Владимирович: користуюся Tecno 4G Portable WiFi TR118 менше місяця |
Півдня без розетки
Tecno TR118 — автономний 4G модем і портативний Wi-Fi роутер в одній особі. Завдяки батареї на 2600 мАгод може роздавати інтернет до 12 годин без підзарядки. Також володіє 32 ГБ вбудованої флеш-пам'яті для розшарювання файлів. І все це в компактному корпусі розміром з кредитну карту.
Подвійне підключення
Модем LTE представлений стандартом Сat 4, що означає швидкість скачування до 150 і віддачі до 50 Мбіт/с. Крім слота для SIM-карти, має порт Ethernet 100 Мбіт/с для підключення до дротового інтернет-провайдера. Шкода тільки, що не вміє живиитися через Інтернет-кабель — немає технології Power-over-Ethernet. Втім, потужності живлення точно б не вистачило для одночасної роботи і зарядки батареї.
Поділися з ближнім
Передавач Wi-Fi вміє працювати тільки на частоті 2.4 ГГц — вона більше зашумлена, але і більше далекобійна, ніж 5 ГГц. Швидкість передачі даних по Wi-Fi досягає 300 Мбіт/с, але тільки якщо клієнтський пристрій вміє багатопотокове радіомовлення MIMO 2x2. Всього до Tecno TR118 можна підключити до 16 пристроїв.