Лампочка Tecro PRO 2W 4100K G4 12V
Tecro PRO 2W 4100K G4 12V денне світло12 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tecro PRO 2W 4100K G4 12V
Лампа светодиодная Tecro PRO-G4-2W-12V 4100K | 94 грн. |
Лампа світлодіодна Tecro 2W G4 4100K (PRO-G4-2W-12V) PRO-G4-2W-12V 4100K | 93 грн. |
Tecro Лампа світлодіодна PRO-G4-2W-12V 4100K | 239 грн. |
Лампа світлодіодна Tecro PRO-G4-2W-12V 4100K | 116 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →