Стабілізатор напруги Tecro TRS-1000B 1 кВА / 600 Вт
Tecro TRS-1000B 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:145 – 260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Tecro TRS-1000B 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 16 →Tecro Tecro TRS-1000BW | 1 895 грн. |
Стабілізатор напруги Tecro TRS-1000BW | 1 792 грн. |
Стабилизатор Tecro TRS-1000BW | 1 595 грн. |
Стабилизатор напряжения Tecro trs-1000bw | 1 854 грн. |
Стабилизатор Tecro TRS-1000, 1000VA (600Вт), вход. напряжение 145-260В, вы | 1 895 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →