Кухарський набір Tefal Bienvenue K001A504
Фото 5 |
Tefal Bienvenue K001A504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Bienvenue K001A504
Усі ціни 12 →Набір кухонних аксесуарів Tefal Bienvenue, 5 предметів (K001A504) | 499 грн. |
TEFAL Bienvenue Набор из 5 предметов (K001A504) | 499 грн. |
Кухонний набір Tefal Bienvenue з 5 предметів K001A504 | 499 грн. |
Кухонний набір Tefal Bienvenue з 5 предметів (K001A504) K001A504 | 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →