Каструля Tefal Duetto+ G7194455
Фото 7 |
Tefal Duetto+ G7194455 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Duetto+ G7194455
Усі ціни 9 →TEFAL Duetto+ 2,9 л (G7194455) | 1 499 грн. |
Каструля Tefal DUETTO+ 20 см G7194455 | 1 499 грн. |
TEFAL Duetto+ 2,9 л (G7194455) | 1 499 грн. |
Кострюля с крышкой 20 см, 2.9 л Duetto+ G7194455 | 1 436 грн. |
Каструля з кришкою Tefal Duetto+ 2,9 л (G7194455) G7194455 | 1 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tefal Duetto+ G7194455
Ціни на Tefal Duetto+ G7194455 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7194234 | від 979 грн. | 11 пропозицій | ||
Tefal Duetto+ G7194355 | від 1 146 грн. | 4 пропозиції | ||
Tefal Duetto+ G7194455 | від 1 436 грн. | 9 пропозицій | ||
Tefal Duetto+ G7194655 | від 1 769 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →