Сковорідка Tefal Emotion E3000604 28 см нержавіюча сталь
Фото 5 |
Tefal Emotion E3000604 |
|
Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Emotion E3000604 28 см нержавіюча сталь
Сковорода Tefal Emotion 28 см E3000604 | 1 299 грн. |
Tefal E3000604 Emotion 28 см E3000604Emotion28см | 1 299 грн. |
Сковорода Tefal Emotion 28 см (E3000604) | 1 299 грн. |
Модификації Tefal Emotion E3000604
Ціни на Tefal Emotion E3000604 |
---|---|---|---|---|
Tefal Emotion E3000104 18 см хром | від 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Tefal Emotion E3000404 24 см нержавіюча сталь | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Emotion E3000604 28 см нержавіюча сталь | від 1 299 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →