Електрочайник Tefal Express KO299830 чорний
Фото 8 |
Tefal Express KO299830 білий чорний |
|
Класична модель сучасного електрочайника, яка серед великої кількості конкурентів в цьому ціновому діапазоні головним чином відрізняється привабливою формою корпусу. Tefal KO 2998 представлений на ринку в двох колірних варіаціях: чорний і білий. Сам корпус виготовлений з високоякісного пластику, який добре протистоїть зовнішнім впливам і слабо проводить тепло, що дозволяє нівелювати ризик отримання опіку користувачем.
Варто звернути увагу на широку шкалу індикації рівня води. Нагрівальний елемент прихований під алюмінієвим дном чайника — алюміній, на відміну від поширеної нержавіючої сталі, краще протистоїть утворенню накипу, завдяки чому пристрій простіше підтримувати в чистоті. Потужність пристрою становить 2200 Вт, а загальний корисний об'єм — 1,5 літра. Зазначимо, що така кількість води виріб може закип'ятити за кілька хвилин. Що ж стосується системи безпеки, то виробником передбачено автовідключення при закипанні, блокування включення без води, а також блокування кришки — цілком класичний набір.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Express KO299830 чорний
Усі ціни 54 →Електрочайник Tefal EXPRESS KO299830 | 1 299 грн. |
Tefal Tefal KO299830 | 1 299 грн. |
Електрочайник Tefal Express KO299830 Black | 1 165 грн. |
Електрочайник Tefal KO2998 30 | 1 299 грн. |
Електрочайник Tefal KO299830 | 1 299 грн. |
Модификації Tefal Express KO299830
Ціни на Tefal Express KO299830 |
---|---|---|---|---|
Tefal Express KO299130 білий | від 1 126 грн. | 53 пропозиції | ||
Tefal Express KO299830 чорний | від 1 149 грн. | 54 пропозиції |
Багато неприємних нюансів. Провід короткий, якщо поставити чайник на стіл, штекер ледве дотягнеться до підлоги. Сильно галасливий, приглушує телевізор у кімнаті, це головний недолік.
До речі, виробник заявляє про якийсь експрес-режим. За фактом: 'Там на чайнику намальовано поділ на дві чашки, залийте тільки цей поділ і він швидше закипить'.
Дурний маркетинговий хід...