Праска Tefal Express Steam FV 2835 (FV 2835)
Фото 5 |
Tefal Express Steam FV 2835 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2835
Усі ціни 26 →Праска Tefal Express Steam FV2835E0 | 1 299 грн. |
TEFAL FV2835E0 | 1 429 грн. |
Праска з парою Tefal Express Steam FV2835E0 | 1 638 грн. |
Праска Tefal Express Steam FV2835 | 1 440 грн. |
TEFAL FV2835E0 | 1 422 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →