Вок Tefal Generous Cook C2771953 28 см графіт
Tefal Generous Cook C2771953 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Generous Cook C2771953 28 см графіт
Сковорода ВОК Tefal Generous Cook 28 см C2771953 | 1 289 грн. |
Tefal C2771953 GENEROUS COOK 28 см C2771953GENEROUSCOOK28см | 1 289 грн. |
Tefal Сковорода Generous Cook ВОК, 28см, алюм. C2771953 | 1 910 грн. |
Сковорода ВОК Tefal Generous Cook 28 см (C2771953) | 1 799 грн. |
Tefal C2771953SET Generous Cook 28 см с кр C2771953SETGenerousCook28смскр | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →