Соковитискач Tefal Juice Express ZE 550 (ZE550D38)
Tefal Juice Express ZE 550 |
|
Велика відцентрова соковитискач від популярного виробника побутової техніки — французької компанії Tefal. Модель оснащена великим 1,5-л окремовстановленим резервуаром для соку, який швидко наповнюється чистим і натуральним свіжовичавленим напоєм. Паралельно з цим окремий контейнер наповнюється макухою, що сприяє більш ретельного очищення соку від непереробленої м'якоті. Мити такий контейнер легко і просто — достатньо викинути відходи і сполоснути його під проточною водою з мийним засобом.
Соковитискач Tefal ZE 550D38 працює на двох швидкостях, які перемикаються за допомогою зручного механічного перемикача. Вбудована система «крапля-стоп» стежить за тим, щоб робоче місце залишалося чистим та сухим, запобігаючи протіканню крапель з носика апарата на кухонний стіл. Завдяки функції захисту від перегріву техніка автоматично відключається у разі критичного підвищення навантажень на двигун. Сталевий корпус пристрою легко миється і довго зберігає надійну працездатність. Незважаючи на досить важку вагу (більше 4 кг), пристрій не займає багато місця і добре впишеться в будь-який кухонний дизайн.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Juice Express ZE 550
Усі ціни 6 →Соковитискач Tefal ZE550D38 | 4 595 грн. |
Соковыжималка tefal Juice Express ze550d38 | 4 439 грн. |
Tefal ZE550D38 | 4 280 грн. |
Соковижималка Tefal ZE550D38 JUICE EXPRESS | 4 519 грн. |
Соковыжималка TEFAL ZE 550 D38 | 4 395 грн. |
Соковижималка Tefal ZE550D38 JUICE EXPRESS | 4 249 грн. |