Контактний гриль Tefal Optigrill+ XL GC724D нержавіюча сталь (GC724D12)
Відео 5Фото 21 |
Tefal Optigrill+ XL GC724D |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Optigrill+ XL GC724D нержавіюча сталь
Усі ціни 34 →Електрогриль Tefal OptiGrill+ XL GC724D12 | 7 845 грн. |
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ XL GC724D12 | 9 500 грн. |
Электрогриль прижимной Tefal OptiGrill+ XL GC724D12 | 7 699 грн. |
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill XL (GC724D12) | 8 136 грн. |
Електрогриль та аерогриль Tefal GC724 OptiGrill+ Xl | 8 252 грн. |
Збільшений розмір робочих пластин XL
Двосторонній контактний гриль Tefal Optigrill+ XL GC 724D являє собою досить габаритний апарат з 2 знімними рифленими пластинами розмірами 40х20 см. У порівнянні зі стандартними моделями грилів Tefal серії Optigrill у нашого девайса збільшена на 33% робоча поверхня. Велика площа пластин 800 см2 дозволить насмажити їжі не тільки для себе, але і нагодувати гостей (6 – 8 порцій). Модель виконана в корпусі з нержавіючої сталі, який відміно впишеться в будь-який інтер'єр. Головне, щоб для пристрою було достатньо місця на столі. Теплоізольована ручка забезпечує контактний притиск продукту з обох сторін або повітряний зазор з верхньою пластиною. А запатентований сенсор просканує шматок м'яса і точно підбере оптимальні умови обсмажування.
Комплектна насадка для запікання Snacking & Backing
Електронна панель управління вбудована в широку площину ручки. Основними елементами слугують кнопки 9 автоматичних програм обсмажування бургерів, сендвічів, птиці, риби, сосисок, бекону, свинини, морепродуктів і стейків. Модель оснащена фірмовим круговим індикатором ступеня прожарювання, який відповідним кольором показує готовність продукту. Наприклад, для стейків це виглядає наступним чином: жовтий колір – слабке прожарювання «з кров'ю» (rare), помаранчевий колір – середнє прожарювання (medium), червоний – повне (well done). Завершення теплової обробки супроводжується не тільки колірним, але й акустичним сигналом. У режимі ручного налаштування користувач може самостійно встановити 4 температурних режими. Варто також відзначити додаткові функції розморожування продуктів і підтримання температури готового блюда, які можна вважати корисними бонусами приладу. Модель комплектується фірмовою насадкою для запікання Snacking & Backing, яка фактично перетворює гриль в повноцінну духовку. Аксесуар виготовлений з литого алюмінію і має антипригарне покриття, тому в ньому зручно готувати запіканки, лазанью, ароматні десерти та пироги. Модель вийшла дуже функціональною і зручною, але це відповідним чином позначилося і на її ціні.