Праска з парогенератором Tefal Pro Express Vision GV 9821 (GV9821E0)
Відео 1Фото 9 |
Tefal Pro Express Vision GV 9821 |
|
Оснащений системою шумозаглушення Enhanced Silence і вбудованим ліхтариком Smart LED Vision, який освітлює робочу область, активується самостійно при русі праски.
Система Smart Steam автоматично вмикає подачу пари при горизонтальному нахилі. Має індикацію наявності води і появи накипу.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Pro Express Vision GV 9821
Усі ціни 8 →Парогенератор Tefal GV9821 Pro Express Vision | 15 865 грн. |
Парогенератор Tefal Pro Express Vision GV9821E0 | 17 499 грн. |
Парогенератор Tefal Pro Express Vision GV 9821 (GV9821E0) Pro Express Visi | 17 490 грн. |
Парогенератор Tefal Pro Express Vision GV9821E0 | 18 002 грн. |
Утюг Tefal Pro Express Vision GV9821 (GV9821E0) | 18 182 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →