Блендер Tefal Quickchef HB65LD38 сірий
Фото 8 |
Tefal Quickchef HB65LD38 |
|
Прогресивний занурювальний блендер позиціонується французької торгової маркою Tefal в якості багатофункціонального кухонного помічника «8 в 1». Разом з приладом йде сталева ніжка-блендер, віничок, насадка для змішування, ніж для подрібнювача, а також диски для нарізання і шинкування різних продуктів. Ще у комплекті поставки є мірний стакан і дві чаші: основна, розрахована на 3 літри, і для подрібнення на 500 мл Такий комплект поставки дасть змогу автоматизовані багато кухонні процеси.
Блендер Tefal HB 65LD38 отримав потужний мотор на 1000 Вт з підтримкою імпульсного режиму. Він здатний прискорити роботу і подрібнювати навіть тверді і щільні продукти. Додасть зручності в експлуатації наявність 20 швидкостей з можливістю плавного регулювання в процесі експлуатації приладу. Для короткочасного підвищення інтенсивності обертання двигуна передбачений турборежим, що активується натисканням відповідної кнопки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Quickchef HB65LD38 сірий
Усі ціни 58 →Tefal Tefal HB65LD38 | 4 199 грн. |
Блендер заглибний Tefal QUICKCHEF 8в1 HB65LD38 | 4 199 грн. |
Блендер Tefal HB65LD38 | 4 199 грн. |
Блендер Tefal Quickchef 8in1 HB65LD38 | 3 649 грн. |
Блендер Tefal Quickchef 8in1 HB65LD38 | 3 509 грн. |
не купувати потужний та ламається всі плосмасові вироби багатофункціональність пластик не якісний Юрий Полищученко: користуюся Tefal Quickchef HB65LD38 більше року |