Сковорідка Tefal So Recycled G2710553 26 см
Фото 5 |
Tefal So Recycled G2710553 |
|
Виготовлений із 100% переробленого алюмінію для зниження вмісту вуглецю на 90%. Антипригарне покриття Titanium Pro. Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal So Recycled G2710553 26 см
Сковорода Tefal So Recycled, 26см, покриття Titanium 2Х, індукція, Thermo- | 1 099 грн. |
Tefal G2710553 SO RECYCLED 26 см G2710553SORECYCLED26см | 1 099 грн. |
Tefal Сковорода So Recycled, 26см, чорний G2710553 | 2 110 грн. |
Модификації Tefal So Recycled G2710553
Ціни на Tefal So Recycled G2710553 |
---|---|---|---|---|
Tefal So Recycled G2710353 22 см | від 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Tefal So Recycled G2710453 24 см | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal So Recycled G2710553 26 см | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal So Recycled G2710653 28 см | від 1 199 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →