Тостер Tefal Toast N'Grill TL6008
Відео 2Фото 9 |
Tefal Toast N'Grill TL6008 |
|
Пристрій 2 в 1: тостер і міні-духовка. 6 ступенів рум'янцю в тостері і регулювання температури гриля до 210 °C в міні-духовці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Toast N'Grill TL6008
Усі ціни 6 →Тостер Tefal Toast N'Grill TL6008 | 6 175 грн. |
Тостер, міні-духовка Tefal Toast N'Grill TL6008 | 5 699 грн. |
Тостер, мини-духовка Tefal Toast N'Grill TL6008 | 5 682 грн. |
Тостер, міні-духовка Tefal Toast N'Grill TL6008 | 5 686 грн. |
Тостер, мини-духовка Tefal Toast N'Grill TL6008 | 5 676 грн. |
Тостер, міні-духовка Tefal Toast N'Grill TL6008 | 5 676 грн. |
Відеоогляди
Деко і решітка в комплекті.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →