Сковорідка Tefal XL Intense C3840453 24 см бронзовий
Фото 7 |
Tefal XL Intense C3840453 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal XL Intense C3840453 24 см бронзовий
Усі ціни 17 →Сковорода Tefal XL Intense, 24 см, чорна (C3840453) | 839 грн. |
Сковорідка Tefal XL Intense 24 см C3840453 | 839 грн. |
TEFAL XL Intense 24 см (C3840453) | 839 грн. |
Сковорода Tefal XL Intense, 24см (C3840453) | 839 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Tefal XL Intense C3840453
Ціни на Tefal XL Intense C3840453 |
---|---|---|---|---|
Tefal XL Intense C3840253 20 см бронзовий | від 699 грн. | 10 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840453 24 см бронзовий | від 683 грн. | 17 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840553 26 см бронзовий | від 946 грн. | 16 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840653 28 см бронзовий | від 1 069 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →