Кухонна мийка Teka Astral 60 B-TG 780x500
Відео 1Фото 6 |
Teka Astral 60 B-TG |
|
Широка, сучасна і функціональна кухонна мийка, виготовлена з композитного матеріалу на основі кварцевого каменю. За зовнішнім виглядом і властивостями він практично не відрізняється від натурального граніту: такий же міцний, термостійкий, довговічний і несприйнятливий до ультрафіолету, кислот і барвників. Але на відміну від натурального граніту, позбавлений мікротріщин і пористості, а тому не вбирає вологу, стійкий до грибків, цвілі і бактерій.
Завдяки цьому доглядати за чистотою вироби з такою поверхнею порівняно легко. При контакті з харчовими продуктами штучний граніт безпечний. Тип установки мийки Teka Astral 60B TG — врізний накладної. Ширина робочої поверхні становить 78 см і велика частина цього простору відведена на основну чашу, а інше місце розділене між додатковою чашею і крилом для сушіння. На ринку це виріб представлено у великій кількості колірних рішень світлої і темної гами, що дозволяє підібрати модель, яка ідеально впишеться в існуючий інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka Astral 60 B-TG 780x500
Усі ціни 48 →Кухонна мийка Teka ASTRAL 60 B-TG карбон 40143528 | 8 182 грн. |
Teka Teka ASTRAL 60 B-TG (40143528) Карбон | 8 182 грн. |
Мийка Teka Astral 60 B-TG 40143528 | 8 182 грн. |
Teka ASTRAL 60 B-TG | 8 182 грн. |
Кухонна мийка з матеріалу Tegranit Teka ASTRAL 60 B-TG (40143528) 40143528 | 9 057 грн. |
Продукція для кухні, створювана німецькою компанією Teka, відома в країнах Європи, Америки і Азії своєю практичністю, функціональністю і стилем. Гранітна мийка Astral 60 B-TG має презентабельний дизайн і ергономічну конструкцію, за які доведеться заплатити близько $220. Ціна товару цілком виправдовує якість, що робить його широко затребуваним, як і більшість виробів бренду.
Зовнішній вигляд
Прямокутна модель з робочою поверхнею 780x500 мм встановлюється на шафу шириною не менше 600 мм, Мийка пропонується в різних колірних рішеннях, тому її легко підбирати під будь-які меблі. Можливі варіанти: пісочний, бежевий, чорний, білий, графіт, коричневий, сірий, сріблястий.
Конструктивні особливості
Для миття посуду і продуктів у виробі передбачена прямокутна чаша розміром 345x430 мм і глибиною 200 мм. Її не можна назвати великою, але зі своїм завданням вона справляється на «відмінно». Функція переливу захищає раковину від переповнення.
Окрема чаша для розморожування продуктів — зручна функція, виправдовує ціну виробу. За рахунок розмірів 166x285x145 мм виглядає вона маленькою, однак, без проблем вміщує значний шматок м'яса або пару кг риби, а наявність окремого зливного отвору спрощує процедуру догляду.
Є в мийці навіть крило для сушіння посуду з ребристою поверхнею, але за наявності ємності для розморожування, її площа зовсім крихітна, розмірами 200х430 мм. Але поставити пару тарілок і чашок вистачить.
Загалом, Astral 60 B-TG — практична мийка для невеликої сім'ї, в якій часто готують і цінують комфорт.