Витяжка Teka CNL 6415
Фото 4 |
Teka CNL 6415 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka CNL 6415
Усі ціни 11 →Teka Teka CNL 6415 WH 40436811 | 5 618 грн. |
Teka CNL 6415 SS 40436810 | 6 076 грн. |
Витяжка Teka CNL 6415 SS 40436810 | 6 076 грн. |
Витяжка телескопічна Teka CNL 6415 Inox (40436810) | 5 999 грн. |
Кухонна витяжка Teka - CNL 6415 SS 40436810 | 6 076 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →