Витяжка Teka DVN 64030 TTC WH білий
Фото 6 |
Teka DVN 64030 TTC WH білий 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DVN 64030 TTC WH білий
Усі ціни 8 →Teka DVN 64030 TTC WH | 13 940 грн. |
Витяжка Teka DVN 64030 TTC WH | 13 111 грн. |
Teka DVN 64030 TTC WH | 14 280 грн. |
Витяжка похила Teka DVN 64030 WHT 112950005 | 12 146 грн. |
Витяжка Teka DVN 64030 TTC WH | 13 101 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Teka DVN 64030 TTC WH
Ціни на Teka DVN 64030 TTC WH |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 64030 TTC WH білий | від 12 136 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka DVN 64030 TTC BK чорний | від 11 792 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →