Змішувач Teka E-PURE EP 915 116080000 (116080000)
Фото 3 |
Teka E-PURE EP 915 116080000 |
|
Протинакипний аератор. Система водозбереження. Сенсорне управління подачею фільтрованої води: одне натискання — синє підсвічування) — самовідключення через 1 хвилину, два натискання (зелене підсвічування) — самовідключення через 5 хвилин, три натискання-відключення.
Може комплектуватися гнучким підведенням з діаметром підключення G 3/8"або G1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka E-PURE EP 915 116080000
Усі ціни 6 →Змішувач Teka EP 915 з функцією фільтра з LED-індикацією, хром (116080000) | 18 884 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Teka E-PURE EP 915 Хром (116080000) | 17 167 грн. |
Teka EP 915 116080000 | 18 884 грн. |
Кухонний змішувач Teka EP 915 Maestro 116080000 | 18 884 грн. |
Змішувач для кухні Teka EP 915 хром 116080000 | 18 884 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Teka EP 915 хром з LED управл | 18 883 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →