Змішувач Teka FOT 995 116030022
Фото 24 |
Teka FOT 995 116030022 |
|
Аератор із захистом від накипу. Система водозбереження
Може комплектуватися гнучким підведенням з діаметром підключення G 3/8"або G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka FOT 995 116030022
Усі ціни 35 →Змішувач для кухні Teka Fot хром 116030035 | 4 625 грн. |
Teka Teka FOT 995 (116030046) сірий камінь | 3 858 грн. |
Змішувач Teka FOT 995 | 3 858 грн. |
Змішувач кухонний Teka FOT 995 116030047 димчастий сірий | 3 858 грн. |
Змішувач для кухні Teka FOT 995 хром, білий 116030024 | 3 858 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →