Духова шафа Teka HBB 735 (41560210)
Teka HBB 735 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HBB 735
Усі ціни 9 →Teka HBB 735 | 15 240 грн. |
Духовка електрична Teka HBB 735 | 15 247 грн. |
TEKA HBB 735 Stal 41560210 | 17 080 грн. |
TEKA HBB 735 Stal 41560210 | 17 507 грн. |
TEKA HBB 735 Stal 41560210 | 17 934 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →