Духова шафа Teka HRB 6300 AT
Фото 9 |
Teka HRB 6300 AT слонова кістка чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HRB 6300 AT
Усі ціни 24 →Teka Teka HRB 6300 AT (111010010) | 23 515 грн. |
Духові шафи Teka WISH Rustica HRB 6300 AT 111010010 чорний ручки латунь | 23 516 грн. |
Духовка електрична Teka Hrb 6300 Ats 111010011 | 24 579 грн. |
Духовка електрична Teka HRB 6300 ATS 111010011 | 21 999 грн. |
Teka HRB 6300 ATS | 16 470 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Teka HRB 6300 AT
Ціни на Teka HRB 6300 AT |
---|---|---|---|---|
Teka HRB 6300 VN | від 19 350 грн. | 11 пропозицій | ||
Teka HRB 6300 AT | від 16 470 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →