Змішувач Teka IC 915 339150210
Відео 4Фото 9 |
Teka IC 915 339150210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka IC 915 339150210
Усі ціни 44 →Teka Teka Icon H (IC 915) (33915020N) ультрачорний | 8 887 грн. |
Змішувач Teka IC 915 33915020N | 8 887 грн. |
Змішувач Teka IC 915 (Icon H) | 7 963 грн. |
Змішувач для кухні Teka Icon H IC 915 білий (33915021W) 33915021W | 8 293 грн. |
Змішувач кухонний Teka Icon H (IC 915) хром 339150200 | 7 963 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →