Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI AB (40586300)
Teka MWR 22 BI AB слонова кістка чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MWR 22 BI AB
Усі ціни 17 →Teka Teka MWR 22 BI BK (40586300) | 19 830 грн. |
Мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI (Rustica), чорний, ручки \латунь\ 4058630 | 19 830 грн. |
Микрохвильова піч Teka MWR 22 BI (Rustica), чорна, ручки \латунь\ 40586300 | 19 830 грн. |
Teka 40586300 | 16 650 грн. |
Мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI BK 40586300 | 19 830 грн. |
ще 12 пропозицій
Кухню можна ремонтувати самостійно, займаючись підбором та покупкою кожного гвоздика, плиточки та останньої прокладки для сатехніки. Зізнаюся, раніше я саме так і робив. Але зараз і мене є хороша робота з гідною зарплатою і немає часу займатися подібною нісенітницею. Тому ми знайшли хорошу фірму, що займається дизайном та виготовленням кухонь і пов'язали їх із бригадою, яка робила у нас у квартирі будівельні роботи. Проєкт нової кухні розробили за пару днів і головним завданням для нас із дружиною стала координація та контроль за роботою цих хлопців. Така Теківська мікрохвильова піч з'явилася у нас разом з другим варіантом проєкту, я ознайомився з її технічними даними, дружина схвалила місце де її планували поставити і до закінчення ремонту ми про неї не згадували. Тека це навіть не фірма, це європейська група компаній, яка випускає побутове та професійне кухонне обладнання та побутову техніку. На ринку вони вже понад 90 років і сама торгова марка давно стала справжнім знаком якості. Єдине, що потрібно знати, чи це підходить конкретна одиниця техніки вам функціонально. Про інше можна не турбуватися, Тека у світі кухонної техніки це Volkswagen у світі легкових автомобілів. А саме про мікрохвильовку скажу що вона, безумовно, красива, дизайнери отримували зарплату не дарма. Крім цього, вона містка, за чотири місяці в нас жодного разу не було ситуації, щоб у неї щось не поміщалося. Зігріває продукти швидко, має п'ять рівнів потужності, серед яких є режим розморожування. Взагалі, розморожування, як я розумію, це одна з головних фішок мікрохвильових печей. Інших настільки ж швидких, ефективних та м'яких способів просто не існує. З незвичайних особливостей цієї моделі варто відзначити примусову вентиляцію, електромеханічний привод відкривання та подвійне скління дверцят. А загалом, треба сказати, що мікрохвильова піч відмінна, можна тільки ще раз подякувати хлопцям, які нам її порадили. Як і всіх мікрохвильових печей, на склі у цієї, є сітчастий екран, за яким навіть при роботі підсвічування ні чорта не видно. |
Додати відгук
Модификації Teka MWR 22 BI AB
Ціни на Teka MWR 22 BI AB |
---|---|---|---|---|
Teka MWR 22 BI VB | від 13 890 грн. | 13 пропозицій | ||
Teka MWR 22 BI AB | від 16 650 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →