Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 32 BIA
Фото 3 |
Teka MWR 32 BIA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MWR 32 BIA
Усі ціни 13 →Teka MWR 32 BIA VN 40586036 | 26 240 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 32 BIA | 24 309 грн. |
Teka MWR 32 BIA | 35 260 грн. |
Teka MWR 32 BIA VN 40586036 | 27 552 грн. |
Teka MWR 32 BI antracyt | 31 480 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →