Болгарка Tekhmann TAG-23/2900 (850204)
Відео 1Фото 9 |
Tekhmann TAG-23/2900 |
|
Високопродуктивна Ручна кутова шліфувальна машина для серйозної роботи. Розрахована на мережеве живлення, працює з великими дев'ятидюймовими дисками діаметром 230 мм, має значну вагу (6,1 кг). Завдяки високій потужності двигуна (2900 Вт) і значному розміру абразивного оснащення може різати товстостінні металоконструкції, великий профіль, дозволяє з мінімальним зусиллям різати бетон, цегла, блоки.
Легко впорається з демонтажними роботами будь-якої складності. Крім цього, при використанні відповідних кіл або дротяних щіток, здатна ефективно шліфувати або зачищати поверхні значної площі. Надійний колекторний двигун має повітряну систему охолодження а його обмотки надійно захищені від абразивної дії пилу спеціальним багатошаровим епоксидним компаундом. Вал двигуна і конічного редуктора кутової шліфувальної машини Tekhmann TAG - 23/2900 оснащений якісними підшипниками з повноцінною пилозахистом. Швидкість обертання оснащення і веденої шестерні досягає 6600 об / хв, тому корпус редуктора виготовлений з литого алюмінію, добре розсіює тепло тертя. Захищений п'ятиметровий мережевий кабель і прогумована трьохпозиційна рукоять роблять використання інструменту максимально комфортним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Купити Tekhmann TAG-23/2900
Усі ціни 23 →Шліфмашина кутова Tekhmann TAG-23/2900 850204 | 4 388 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Tekhmann TAG-23/2900 | 4 383 грн. |
Болгарка Tekhmann TAG-23/2900 (850204) | 4 388 грн. |
Шлифовальная машина Tekhmann tag-23/2900 (850204) | 4 110 грн. |
Шліфмашина кутова Tekhmann TAG-23/2900 (850204) | 4 388 грн. |