Точильний верстат Tekhmann TBG-4006 150 мм / 400 Вт (846847)
Відео 1Фото 5 |
Tekhmann TBG-4006 150 мм / 400 Вт 150 мм / 400 Вт200 мм / 600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TBG-4006 150 мм / 400 Вт
Точило Tekhmann TBG-4006 (846847) 846847 | 1 640 грн. |
Tekhmann Точильный станок Tekhmann TBG-4006 150 мм (846847) | 1 763 грн. |
Точило Tekhmann TBG-4006 (846847) | 1 935 грн. |
Точильний станок Tekhmann TBG-4006 професійний наждачний заточний електров | 1 714 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tekhmann TBG-4006
Ціни на Tekhmann TBG-4006 |
---|---|---|---|---|
Tekhmann TBG-4006 150 мм / 400 Вт | від 1 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Tekhmann TBG-6008 200 мм / 600 Вт | від 2 440 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →