Дриль-шурупокрут Tekhmann TCD-65/i20 BS (850186)
Відео 1Фото 6 |
Tekhmann TCD-65/i20 BS |
|
Бездротовий шурупокрут із безщітковим мотором та двошвидкісним редуктором. На першій швидкості (500 об/хв) може використовуватися для затягування та відкручування невеликих кріпильних виробів, на зразок гвинтів, шурупів та шурупів. Друга швидкість (2000 об/хв) призначена для свердління. Дриль-шурупокрут Tekhmann TCD-65/i20 BS має ударний режим (до 30000 уд/хв) та поворотне кільце для регулювання зусилля затягування (до 60 Нм на максимумі). Конструкція швидкозатискного патрона дозволяє використовувати свердла діаметром від 2 до 13 мм. Як джерело живлення можна використовувати 20-вольтові акумуляторні батареї Tekhmann ємністю 2 Агод або 4 Агод. Інструмент продається в комплекті із пластиковим кейсом, але без АКБ та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TCD-65/i20 BS
Усі ціни 23 →Шурупокрут акумуляторний Tekhmann TCD-65/i20 BS 850186 | 3 350 грн. |
Шуруповерт Tekhmann TCD-65/I20 Bs (850186) | 3 351 грн. |
Шуруповерт аккумуляторний Tekhmann TCD-65/i20 BS (850186) | 3 350 грн. |
Шуруповерт акумуляторний TCD-65/i20 BS (без АКБ та ЗП) | 3 350 грн. |
Шуруповерт Tekhmann TCD-65/i20 BS (850186) | 3 370 грн. |
ще 18 пропозицій
Звук двигуна Прокручується блокування шпинделя патрона, свердлила цеглу 5буром після 20-го отвору перестав бити... користуюся Tekhmann TCD-65/i20 BS менше місяця
Как сейчас шурупан поживает? |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →