Відбійний молоток Tekhmann TDH-2260 (846732)
Tekhmann TDH-2260 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TDH-2260
Усі ціни 23 →Молоток отбойный Tekhmann TDH-2260 | 9 925 грн. |
Молоток відбійний Tekhmann TDH-2260 (846732) | 9 900 грн. |
Отбойный молоток Tekhmann tdh-2260 (846732) | 10 207 грн. |
Відбійний молоток Tekhmann TDH-2260 | 9 900 грн. |
Відбійний молоток Tekhmann TDH-2260 (846732) | 9 884 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →