Торцювальна пила Tekhmann TMS-2425 (846811)
Tekhmann TMS-2425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TMS-2425
Усі ціни 23 →Пилка торцювальна Tekhmann TMS-2425 846811 | 10 399 грн. |
Дисковая пила Tekhmann TMS-2425 | 10 425 грн. |
Пила торцювальна Tekhmann TMS-2425 (846811) | 10 399 грн. |
Торцовочная пила Tekhmann tms-2425 (846811) | 10 428 грн. |
Пилка торцювання Tekhmann TMS-2425 | 10 399 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди