Паяльник Tekhmann TPW-2406 846737
Фото 6 |
Tekhmann TPW-2406 846737 |
|
Рулетка в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TPW-2406 846737
Усі ціни 22 →Паяльник для пластиковых труб Tekhmann TPW-2406 | 2 815 грн. |
Паяльник электрический Tekhmann для труб tpw-2406 (846737) | 2 668 грн. |
Зварювальний апарат для труб ПВХ Tekhmann TPW-2406 (846737) | 2 825 грн. |
Паяльник електричний Tekhmann для труб TPW-2406 (846737) | 2 825 грн. |
Паяльник для труб Tekhmann TPW-2406 (846737) | 2 825 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →