Перфоратор Tekhmann TRH-1000 DFR-M (848643)
Мережевий перфоратор побутового класу з трьома режимами роботи, призначений для свердління та буріння отворів у різних конструкційних та оздоблювальних матеріалах, а також виконання щодо простих демонтажних робіт. Потужність двигуна дорівнює 1000 Вт, а ударний механізм має енергію удару 2.8 Дж. За рахунок таких характеристик перфоратор може працювати з бурами бетону, що мають діаметр до 26 мм, і кільцевими коронками діаметром до 60 мм.
Літери DFR у назві перфоратора Tekhmann TRH-1000 DFR-M означають, що інструмент оснащений механізмом швидкої заміни патрона. У комплект входять два патрони: SDS+ (ударний, під бури та зубила зі спеціальними хвостовиками) та швидкозатискний (свердлильний, під звичайні свердла з круглими хвостовиками). До інструменту додаються пластиковий кейс, передня рукоятка з обмежувачем глибини свердління та набір оснастки, що включає 3 бури (діаметром 6, 8 та 10 мм), широке долото та гостру піку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Купити Tekhmann TRH-1000 DFR-M
Усі ціни 28 →Перфоратор Tekhmann TRH-1000 DFR-M | 2 092 грн. |
Перфоратор прямий Tekhmann TRH-1000 DFR-M | 2 896 грн. |
Перфоратор Tekhmann trh-1000 dfr-m (848643) | 2 196 грн. |
Перфоратор Tekhmann TRH-1000 DFR-M (848643) | 2 099 грн. |
Перфоратор Tekhmann TRH-1000 DFR-M (848643) | 2 099 грн. |